יעוץ משכנתאות

ישנם סוגים שונים של משכנתאות-משכנתא לרכישת דירה,משכנתא לבניה עצמית,משכנתא לשיפוץ ומשכנתא לכל מטרה את זה הבנקים לא יעשו בשבילכם אבל אנחנו כן.הידע המצטבר שלנו לאחר אלפי לקוחות שעברו אצלנו יכול להיות ההבדל בינכם לבין הגשמת החלום שלכם. אנחנו נתכנן, נרוץ ונתמקח בשבילכם על הבנקים.נדאג להשיג לכם את המשכנתא הטובה ביותר בשבילכם ולאחר מכן נטפל לכם בבירוקרטיה עד שתגיעו ליעד הנכסף.

קרא עוד

סדנה ללקיחת משכנתא

כיום בעידן האינטרנט ניתן למצוא את כל הידע שצריכים בכל תחום,כולל במשכנתאות. הבעיה מתחילה כשמנסים לקחת את כל הידע הזה ומנסים ליישם אותו.אז מגלים שאמנם נמצא הרבה ידע אבל המון חוסר סדר. אנחנו במרכז לחיסכון במשכנתאות יצרנו בעבורכם קורס בן 2 מפגשים בו תקבלו את כל הידע שאתם צריכים על מנת להוציא לעצמכם משכנתא ממש כמו מקצוענים. נלמד אתכם החל מהבסיס ועד לכל הטריקים הקטנים שרק יועצי המשכנתאות מכירים.בנוסף לכל קורס נפתחת קבוצת ווטסאפ סגורה בא ניתן להעלות כל שאלה והתייעצות בתהליך המשכנתא שלכם,ממש כמו ליווי אישי.

"עד הבית"-אימון אישי לקניית דירה

זוגות רבים נמצאים במבוכה גדולה לגבי היכולת שלהם להגיע לדירה משלהם.חוסר הידע ולעיתים חלומות שלא תואמים את המציאות יוצרים מצב בו זוגות רבים פשוט יושבים ולא עושים כלום במשך שנים,בינתיים,הכסף "שוכב" בבנק ומחירי הדירות ממשיכים לעלות וכך החלום הולך ומתרחק.

קרא עוד

יעוץ ללקיחת משכנתא באופן עצמאי.

בהליך יעוץ המשכנתא ללקיחת משכנתא באופן עצמאי הלקוחות שלנו יושבים עם איש מקצוע,מנתחים את היכולות הכלכליות של הלקוחות ומרכיבים תמהיל משכנתא מותאם באופן אישי ללקוחות,לאחר מכן הלקוחות מקבלים מאיתנו הכוונה בכל מה שקשור להליך לקיחת המשכנתא הכולל,הכוונה לבנקים להם כדאי להגיש את הבקשה,עצות כיצד לנהל את המו"מ על מנת להשיג ריביות טובות וכן הכוונה בהליך הבירוקרטי. היתרונות של התהליך הם למעשה בתשלום הנמוך באופן משמעותי מיעוץ משכנתא רגיל כאשר למעשה התוצאות מבחינה ערך כספי זהות ליעוץ משכנתא מלא.

ליווי משקיעים

מחפשים לרכוש נכס להשקעה ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון. ב 15 שנים האחרונות זכינו ללוות מאות משפחות שקנו דירות להשקעה. הידע העצום שצברנו יחד עם הנסיון והקשרים מנוצל למטרה אחת בלבד- לעזור לכם למצוא את הנכס הטוב ביותר בשבילכם. מה תקבלו אצלנו: ייעוץ אישי ומקצועי תכנון אסטרטגי ליווי בתהליך הרכישה ואיתור נכס מתאים. מימון והשגת משכנתאות ניהול נכסים

יעוץ למשכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה-המשכנתא שמאפשרת לגיל הזהב לשמור על רמת החיים שלהם.